28.2 C
Warszawa
sobota, 20 lipca 2024

Koniecznie przeczytaj

Diaverum w Szpitalu w Iławie z nowym sprzętem

Szpital w Iławie podpisał umowę przedłużającą współpracę z ośrodkiem dializ Diaverum na usługi dla pacjentów ze schorzeniami nerek, czyli działania profilaktyczne, hemodializy, dializy otrzewnowe oraz przygotowanie chorych do przeszczepu

Dzięki tej umowie poradnia nefrologiczna i Stacja Dializ Diaverum w Iławie mogą działać na pełnych obrotach. Placówka dysponuje bowiem 19 nowymi maszynami do leczenia nerkozastępczego pacjentów z ostrą i przewlekłą niewydolnością nerek. Diaverum zapewnia również maszynę do leczenia nerkozastępczego dla pacjentów w najcięższym stanie, którzy leczeni są na Oddziale Szpitalnym Intensywnej Opieki Medycznej. Sama Poradnia Nefrologiczną ma natomiast pod swoją opieką obecnie ponad 900 pacjentów.

Firma Diaverum znana jest z wyjątkowego podejścia do pacjentów – personel koncentruje się na Pacjencie jako osobie, na jego dobrym samopoczuciu pod względem medycznym oraz emocjonalnym, dlatego firma nieustannie szuka rozwiązań, które gwarantują wysoką jakość usług, komfort leczenia oraz bezpieczeństwo.

W ostatnim czasie Diaverum została wyróżniona w konkursie „Pracodawca Godny Zaufania” za stworzenie projektu d.ACADEMY – nowoczesnego, wirtualnego uniwersytetu dla pielęgniarek, lekarzy, menedżerów. Platforma umożliwia dostęp do różnych programów e-learningowych — wiedzy pochodzącej od ekspertów oraz z innowacyjnych i niejednokrotnie przełomowych badań naukowych, dzięki czemu pracownicy uzyskują dodatkowe kompetencje i mogą rozwijać swoją wiedzę.

Projekt ten został zauważony również przez redakcję Super Biznesu – ekonomicznego dodatku Super Expressu. Firma została nominowana w ubiegłym roku do nagrody „Złote Laury” w kategorii „Innowacyjność”. Dodatkowo, w 2016 roku firma została przyjęta do elitarnego klubu Gazel Biznesu najdynamiczniej rozwijających się firm, które zostały dostrzeżone przez redakcję dziennika Puls Biznesu. Cieszy więc, że pacjenci z Iławy i okolic będą mogli korzystać z doświadczenia i najwyższej jakości usług, jakie świadczy firma Diaverum.

Najnowsze