18.9 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca 2024

Koniecznie przeczytaj

Drogerie Hebe stawiają na kosmetyki koreańskie

Kierunek Korea to tytuł konferencji prasowej zorganizowanej kilka dni temu przez sieć Hebe, jednocześnie tytuł najnowszego katalogu produktów koreańskich dostępnych w sieci. Katalog „Kierunek Korea – pielęgnacja koreańska krok po kroku“, jak również wszystkie produkty w nim przedstawione, są dostępne w ofercie promocyjnej od 23 sierpnia do 30 września br.

 Hebe stara się przybliżyć swoim klientkom sekret nieskazitelnej i młodzieńczej skóry Koreanek. Jak wiadomo, jest nim codzienna, systematyczna pielęgnacja, która przerodziła się w styl życia. Jego efektem jest zdrowa i promienna cera. Koreanki pielęgnują swoją skórę bez pośpiechu, poświęcając tym czynnościom sporo uwagi. W katalogu „Kierunek Korea“ firma skupiła się na kolejnych elementach pielęgnacji koreańskiej – oczyszczaniu, pielęgnacji i ochronie skóry. Przedstawiła produkty koreańskie, z których część dostępna jest na polskim rynku wyłącznie w Hebe, zwracając uwagę na zawarte w nich dobroczynne składniki aktywne.

Drogerie Hebe, których liczba przekroczyła niedawno 170 w całym kraju, śledzą światowe trendy, aby móc oferować swoim klientkom najlepsze produkty dostępne na rynku. W drogeriach Hebe na czas akcji wydzielono specjalną strefę, gdzie można znaleźć wyłącznie produkty z Azji, a wybór jest szeroki – maseczki do twarzy, kremy, toniki, kremy BB i wiele innych.

– W katalogu pielęgnacji koreańskiej duży nacisk położyliśmy na wartość edukacyjną. Zależy nam, aby nasze klientki wiedziały, jakie składniki znajdują się w danych produktach i świadomie wybierały najlepsze kosmetyki dla swojej skóry. Można w nim znaleźć podstawowe kroki pielęgnacji i zalecane przy ich stosowaniu produkty, polecane przez Hebe – powiedziała Magdalena Mularuk, dyrektor marketingu Hebe. Pośród firm, których azjatyckie produkty znalazły się w ofercie Hebe są m.in.: Benton, Skin79, Sesamis, Holika Holika, Purederm, I Want, Lomi Lomi, czy Beauty Kei.

/ak/

Najnowsze