17.6 C
Warszawa
niedziela, 11 czerwca 2023

Koniecznie przeczytaj

00:21:45
00:10:18

Drogerie Hebe stawiają na kosmetyki koreańskie

Kierunek Korea to tytuł konferencji prasowej zorganizowanej kilka dni temu przez sieć Hebe, jednocześnie tytuł najnowszego katalogu produktów koreańskich dostępnych w sieci. Katalog „Kierunek Korea – pielęgnacja koreańska krok po kroku“, jak również wszystkie produkty w nim przedstawione, są dostępne w ofercie promocyjnej od 23 sierpnia do 30 września br.

 Hebe stara się przybliżyć swoim klientkom sekret nieskazitelnej i młodzieńczej skóry Koreanek. Jak wiadomo, jest nim codzienna, systematyczna pielęgnacja, która przerodziła się w styl życia. Jego efektem jest zdrowa i promienna cera. Koreanki pielęgnują swoją skórę bez pośpiechu, poświęcając tym czynnościom sporo uwagi. W katalogu „Kierunek Korea“ firma skupiła się na kolejnych elementach pielęgnacji koreańskiej – oczyszczaniu, pielęgnacji i ochronie skóry. Przedstawiła produkty koreańskie, z których część dostępna jest na polskim rynku wyłącznie w Hebe, zwracając uwagę na zawarte w nich dobroczynne składniki aktywne.

Drogerie Hebe, których liczba przekroczyła niedawno 170 w całym kraju, śledzą światowe trendy, aby móc oferować swoim klientkom najlepsze produkty dostępne na rynku. W drogeriach Hebe na czas akcji wydzielono specjalną strefę, gdzie można znaleźć wyłącznie produkty z Azji, a wybór jest szeroki – maseczki do twarzy, kremy, toniki, kremy BB i wiele innych.

– W katalogu pielęgnacji koreańskiej duży nacisk położyliśmy na wartość edukacyjną. Zależy nam, aby nasze klientki wiedziały, jakie składniki znajdują się w danych produktach i świadomie wybierały najlepsze kosmetyki dla swojej skóry. Można w nim znaleźć podstawowe kroki pielęgnacji i zalecane przy ich stosowaniu produkty, polecane przez Hebe – powiedziała Magdalena Mularuk, dyrektor marketingu Hebe. Pośród firm, których azjatyckie produkty znalazły się w ofercie Hebe są m.in.: Benton, Skin79, Sesamis, Holika Holika, Purederm, I Want, Lomi Lomi, czy Beauty Kei.

/ak/

Najnowsze