e-wydanie

0.2 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia 2024

Koniecznie przeczytaj

Modlin i reszta świata

Ryanair’em do Marsylii

Najpopularniejsza linia lotnicza w Polsce, Ryanair, rozpoczęła loty z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin do Marsylii. W letnim rozkładzie znajduje się już 49 tras, m.in. do Burgas w Bułgarii, na greckie wyspy Kretę i Korfu, do Faro w Portugalii oraz do włoskich miast Pescary, Pizy i Rimini.

Pasażerowie z Mazowsza mogą już teraz zarezerwować loty aż do marca 2020 r. Linia Ryanair wprowadza też do swojej oferty nowe loty łączone na 27 trasach przez Brukselę Charleroi, w tym również z lotniska Warszaw- -Modlin. Przez Brukselę Charleroi będzie można teraz polecieć na Ibizę, Comiso oraz Gironę. Pasażerowie będą mogli skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej, nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania oraz otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego.

– Lotnisko Warszawa-Modlin obsługuje obecnie ponad 3 mln pasażerów rocznie. To port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Już dziś mają do dyspozycji wiele atrakcyjnych połączeń lotniczych, z których korzystają lecąc do pracy lub na wakacje. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo- -gastronomicznej to mocne strony lotniska. – mówi Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu portu.

Najnowsze