22.6 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca 2024

Koniecznie przeczytaj

Przedsiębiorczość w Polsce

Nowe perspektywy rozwoju

Pomyślność Polaków jest uzależniona od prosperity polskich przedsiębiorstw. Bez ich powodzenia rozwój państwa może być niemożliwy. Dyskusji o przyszłości krajowego biznesu będzie poświęcona konferencja „Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju”.

W programie konferencji „Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju” znalazło się m.in. wystąpienie Andrzeja Jaworskiego, przewodniczącego Rady Instytutu „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II i o. dr. Tadeusza Rydzyka, rektora-założyciela Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Wśród głównych mówców są wicepremier Jacek Sasin, Minister Aktywów Państwowych, który przedstawi „Nowe perspektywy gospodarki”; Jadwiga Emilewicz, Minister Rozwoju, która powie o „Rozwoju przedsiębiorczości w Polsce” oraz Marek Zagórski, który przybliży sprawy „Małych i średnich przedsiębiorstwo w świecie cyfrowych możliwości i szans”. Na zakończenie konferencji przewidziano dyskusję panelową z udziałem przedstawicieli przedsiębiorców.

– „Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju” to ważna konferencja – mówi Juliusz Bolek, przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu, organizacji, która jest patronem wydarzenia.
– Oczekuję po niej, że uczestnicy konferencji dowiedzą się, jak widzą i jakie plany wobec biznesu mają przedstawiciele Rady Ministrów, czyli osoby, którzy mają znaczący wpływ na kształt polskiej gospodarki. Organizatorem konferencji „Przedsiębiorczość w Polsce. Nowe perspektywy rozwoju” jest Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz Instytut „Pamięć i Tożsamość” im. Jana Pawła II. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2019 r. Konferencja odbędzie się na terenie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu przy ul. Droga Starotoruńska 3.

MM

Najnowsze