1.7 C
Warszawa
sobota, 28 listopada 2020

Zadbaj o swoje finanse, nie rezygnując z zakupów

Koniecznie przeczytaj

Mimo wszystko jestem optymistką

Sektor handlowy odpowiada za blisko 15 proc. naszego PKB. Skutki drugiego lockdownu odczuje, więc każdy uczestnik rynku – mówi Magdalena Kowalewska Contry...

Capital Park inwestuje na Polskim Haku

Firma Capital Park planuje inwestycje na tzw. Polskim Haku w Gdańsku. Spółka zawarła przedwstępną umowę zakupu dwóch działek w Gdańsku o łącznej...

Pierwsze mieszkania z zielonym certyfikatem

Osiedle Riverview w Gdańsku firmy Vastint jest pierwszą inwestycją mieszkaniową w Polsce, która posiada certyfikat LEED Gold.

Ekologiczna Jutrzenka wyrośnie we Włochach

Tereny zielone ze strefami wypoczynku, przestrzeń do uprawiania jogi, place zabaw, siłownia plenerowa i szklarnie do uprawy warzyw, ziół i kwiatów. Takie...

Kontrolujesz wszystkie swoje wydatki i prowadzisz specjalne listy, które grupują je na poszczególne kategorie? Porządek w finansach zapewnia spokój, a często przekłada się także na mobilizację do oszczędzania. Jednak, czy wiesz, że to nie jedyny sposób, dzięki któremu możesz dbać o swoje finanse? Ciekawym rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej osób, są specjalne zniżki i kody promocyjne. Chcesz wiedzieć, jak to działa? To naprawdę proste – przekonaj się sam.

Kontroluj swoje wydatki podczas Black Friday

Już 27 listopada nastąpi prawdziwe zakupowe szaleństwo. Jak co roku w sklepach stacjonarnych i internetowych odbędzie się Black Friday. To wydarzenie, podczas którego sprzedawcy będą oferować klientom swoje towary i usługi w niższych niż standardowo cenach. Jest to doskonała okazja do tego, aby naprawdę atrakcyjnie kupić:

  • sprzęty AGD i RTV,
  • odzież i obuwie,
  • akcesoria dziecięce,
  • książki i płyty CD,
  • biżuterię.

Podczas Black Friday tak naprawdę każdy znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Niektóre z firm wychodzą jednak jeszcze bardziej naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą zaoszczędzić więcej. Proponują im specjalne kody rabatowe Black Friday upoważniające do atrakcyjnych zniżek.

Skąd czerpać informacje o kodach zniżkowych Black Friday?

Informacje o zniżkach Black Friday znajdziesz bezpośrednio na stronach poszczególnych sklepów internetowych, w których masz zamiar zrobić swoje zakupy. Zazwyczaj pojawiają się one w widocznym miejscu na stronie głównej, dzięki czemu każdy z klientów szybko je dostrzega. Może jednak zdarzyć się, że planujesz zakupy w kilku sklepach. Nie masz czasu, aby śledzić codziennie wszystkie witryny? To nie problem. Właśnie dla takich osób jak Ty powstał specjalny portal AleRabat.com, który grodzi wszelkie kupony promocyjne Black Friday, z których możesz skorzystać.

Zniżki Black Friday znajdziesz pod adresem: https://alerabat.com/black-friday. Korzystanie z nich jest zupełnie darmowe, nie musisz też nigdzie się rejestrować. Wystarczy, że raz dziennie sprawdzić, jakie marki przystąpiły i akcji. W ten sposób kupisz wszystko, co Cię interesuje, dbając o swoje finansowe i oszczędzając na przyszłość.

Czy rabaty Black Friday dostępne są dla każdego?

Kody promocyjne Black Friday, które znajdziesz w portalu, może wykorzystać każdy. Często dotyczą one jednak innych produktów, czy dają różne rabaty. Może jednak zdarzyć się, że specjalne zniżki Black Friday przyznawane są klientów, którzy robią zakupy w danym sklepie po raz pierwszy. Warto przed rozpoczęciem wyboru produktów sprawdzić, czego dokładnie dotyczy kupon promocyjny.

Artykuł sponsorowany

Najnowsze

Ubezpieczenia grupowe

Jak budować poczucie bezpieczeństwa pracowników?

Fiskus na wojnie z kryptowalutami

Skarbówka będzie monitorować transakcje kryptowalutami

Ubezpieczenia oszczędnościowe – co warto wiedzieć?

Polisa na życie nie musi pełnić jedynie funkcji ochronnej

Pożyczka z żyrantem.Czy to się opłaca?

Czy to się opłaca?