25.1 C
Warszawa
sobota, 25 maja 2024

Tryboń z innowacyjną aplikacją

Firma deweloperska Tryboń PPI wprowadza na swoich osiedlach mobilne rozwiązania w oparciu o system Blue Bolt. Umożliwia on bezdotykowe otwieranie drzwi, furtek i bram garażowych za pomocą smartfona.

Firma Tryboń PPI dwa lata temu jako pierwsza w Polsce wyposażyła w aplikację Blue Bolt budynek mieszkalny w swojej inwestycji na warszawskim Bródnie. Teraz system Blue Bolt będzie instalowany m.in. na osiedlu mieszkaniowym Słoneczna Marki, Toruńska Wołomin, oraz Zarzecze Pruszków. – Będziemy wdrażać to rozwiązanie na naszych kolejnych osiedlach mieszkaniowych, ponieważ jesteśmy przekonani, że ważny jest komfort mieszkańców. Wybierając Blue Bolt chcieliśmy dać naszym klientom możliwość korzystania z rozwiązań ułatwiających dostęp do budynku przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem systemu jest czytelna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna – komentuje Łukasz Tryboń, przedstawiciel firmy Tryboń PPI.
System Blue Bolt oferowany jest przez firmę NTT System. Rozwiązanie umożliwia otwieranie pomieszczeń smartfonem. Jego najważniejszym elementem jest aplikacja mobilna. System, jest elastyczny i może być dostosowany do indywidulanych potrzeb. Dodatkowo stwarza możliwość integracji z dowolną instalacją zamontowaną w budynku w celu zmniejszenia zużycia energii.

Najnowsze