3.1 C
Warszawa
wtorek, 5 marca 2024

Outsourcing

Koniecznie przeczytaj

HR na zewnątrz. Czy i komu się opłaca?

Jeszcze nie tak dawno pojęciem HR w przedsiębiorstwach określało się zadania kadrowopłacowe, czyli administrację pracowników związaną z procedurami zatrudnienia, rozliczania czasu pracy, wynagrodzeń i przestrzeganiem prawa pracy. (…)

outsourcing_5.pdf

Outsourcing bankowy w Polsce

Ubywa stacjonarnych placówek bankowych, a Polacy z roku na rok stają się coraz bardziej mobilni – można wysnuć tezę, że za kilka lat wszelkie sprawy związane z finansami będziemy załatwiać online. Czy na pewno? (…)

Przejście z In-house na BPO – 3 dobre praktyki dla przedsiębiorców

Według ostatnich danych z badania międzynarodowej firmy doradczej EY „Rynek outsourcingu w Polsce” co czwarta firma decyduje się na outsourcing procesów biznesowych. Wyniki pokazują także, że w naszym kraju rynek outsourcingu rośnie w zawrotnym tempie – 15 proc. rocznie. (…)

W JAKI SPOSÓB PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA OUTSOURCING DATA CENTER?

Starzejące się obiekty data center, zamiast wspierać biznes w codziennym funkcjonowaniu, mogą szybko stać się przeszkodą dla jego rozwoju. Tymczasem według najnowszych prognoz Gartnera, w 2019 roku firmy nie planują zwiększyć swoich wydatków na centra danych, a wysokość inwestycji w skali globalnej ma utrzymać się na poziomie 179 mld USD. (…)

Outsourcing na rzecz instytucji finansowych czy fundusz sekurytyzacyjny?

Polski rynek zarządzania wierzytelnościami, jako rynek dojrzały, coraz częściej jest wzorem dla innych europejskich państw. Portfele długów dostarczane są przede wszystkim przez banki, ale również firmy telekomunikacyjne, leasingowe i ubezpieczeniowe. Ich roczna wartość przekracza kilkadziesiąt miliardów złotych. (…)

IT consulting – dlaczego firmy tak chętnie korzystają z zewnętrznych usług ekspertów?

Jak poradzić sobie w erze nowej cyfryzacji? Czym jest transformacja cyfrowa, jak w nowych realiach budować przewagę konkurencyjną, czym dla mojego biznesu może być internet rzeczy, big-data, sztuczna inteligencja, machine learning? (…)

Zmiany na rynku usług dla firm

Rozwój outsourcingu postępuje. Wyprowadzanie części działalności przedsiębiorstwa na zewnątrz nikogo już nie dziwi, ale na Zachodzie powoli daje zauważyć się nowy trend – łączenie outsourcowanych usług. – Taki zabieg pozwala nie tylko na oszczędności, ale także pozyskanie wartości dodanej. Pierwsi polscy przedsiębiorcy, którzy się na to zdecydują, mają szansę zdystansować konkurencję. (…)

Dlaczego przedsiębiorstwa decydują się na outsourcing usług

Obecnie w świecie biznesu pojęcie outsourcingu stało się bardzo modne. Outsourcować można już praktycznie wszystkie działy firmy: sprzedaż, obsługę klienta, produkcję, logistykę, sprzątanie, ochronę, prowadzenie kadr oraz rachunkowość. (…)

 

 

 

Polski rynek zarządzania wierzytelnościami, jako rynek dojrzały, coraz częściej jest wzorem dla innych europejskich państw. Portfele długów dostarczane są przede wszystkim przez banki, ale również firmy telekomunikacyjne, leasingowe i ubezpieczeniowe. Ich roczna wartość przekracza kilkadziesiąt miliardów złotych.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze