e-wydanie

1.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Koniecznie przeczytaj

Stały procent na Ukrainę?

Korea a sprawa polska

RZECZPOSPOLITA BABSKA

RYNEK CONTACT CENTER

Najlepiej robić swoje

ING kontynuuje wspieranie twórców z Patronite.pl

Bank dopłaci 25 proc. do wpłat patronów realizowanych przez „Płać z ING”.

W kampanii „Najlepiej robić swoje” ING połączył siły z serwisem Patronite.pl, aby prowadzić młodych ludzi z pasją do sukcesu.
– Jesteśmy pod wrażeniem ich rozwoju. Dla nas to najlepszy dowód, że pasje to rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Dlatego nadal będziemy ich wspierać – mówi Barbara Pasterczyk, dyrektor odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim. ING Bank Śląski kontynuuje wsparcie twórców i przedłuża promocję „Płać z ING”. Każdy z twórców, który zostanie wsparty przez patrona poprzez „Płać z ING”, otrzyma od banku dodatkowe 25 proc. wpłaconej kwoty (nie więcej niż 100 zł jednorazowo).

ING Bank Śląski i Patronite.pl ponad rok temu połączyła wspólna idea i przekonanie, że warto robić swoje i kibicować tym, którzy mają pasje. Społeczność Patronite.pl pokazała, że pasje to rzeczy, na których nie warto oszczędzać, dlatego w tym roku partnerzy postanowili przypomnieć wspólną akcję, zbierając jej wszystkie wątki w ramach specjalnej podstrony. Wspomnienia weteranów i laureatów dostępne są na stronie patronite.pl/nrs.

WK

Najnowsze