26.8 C
Warszawa
sobota, 25 maja 2024

Koniecznie przeczytaj

III Forum Wizja Rozwoju 2020

Życie gospodarcze z powodu pandemii koronawirusa zamarło nie tylko w Polsce i Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Tym ważniejsze są impulsy, które przyczynią się do aktywizacji działalności gospodarczej. Z pewnością wspierać to będzie III Forum Wizja Rozwoju.

Forum Wizja Rozwoju odbywa się już po raz trzeci i ma już ugruntowaną pozycję w kalendarzu wśród najważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce. Tematami debat i paneli będą najważniejsze wyzwania stojącymi przed polską gospodarką w takich obszarach, jak m.in.: energetyka, gospodarka, inwestycje, technologie innowacyjne, zdrowie, prawo, transport, rolnictwo, szkolnictwo zawodowe oraz polityka senioralna. Udział w konferencji to doskonała okazja do pozyskania eksperckiej wiedzy biznesowej, nawiązanie cennych kontaktów gospodarczych oraz możliwość rozpoczęcia nowych wspólnych projektów gospodarczych.

Forum Wizja Rozwoju zajmuje się promocją polskich przedsiębiorstw, produktów i nowych rozwiązań gospodarczych. Konferencja jest okazją do poszukiwania sposobów likwidacji barier w biznesie oraz stworzenia dogodnych warunków dla rodzimych organizacji, aby ich produkty jeszcze skuteczniej mogły konkurować z zagranicznymi. Organizatorzy III Forum Wizja Rozwoju spodziewają się udziału ponad 5 tys. uczestników, w tym przedstawicieli dużych, średnich i małych przedsiębiorstw oraz twórców start-upów. Na konferencji w kilkudziesięciu panelach i debatach weźmie udział szerokie grono znanych i cieszących się autorytetem ekspertów oraz prelegentów.

– Miałem przyjemność uczestniczyć w I i II edycji Forum Wizja Rozwoju – mówi Juliusz Bolek, przewodniczący Rady Dyrektorów Instytut Biznesu. – Jestem pod wrażeniem rozmachu, z jakim jest organizowana ta konferencja biznesowa. Cieszą mnie również efekty debat, które następnie przekuwają się w realne działania i korzyści uczestników. Uważam, że tego typu wydarzenia, z tego powodu, mają sens, a czas na nie poświęcony to dobra inwestycja – dodaje.

III Forum Wizja Rozwoju odbędzie się w dniach 24–25 sierpnia 2020 r. w Gdyni, w obiektach Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte. Wydarzenia zakończy uroczysta gala w Teatrze Muzycznym imienia Danuty Baduszkowej, podczas której odbędzie się wręczenie nagród gospodarczych oraz występ artystyczny.

Honorowy patronat nad Forum objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, który będzie również uczestniczył w pracach Forum. Przedsięwzięcie wspierają także Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Marlena Maląg i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem strategicznym konferencji jest KGHM Polska Miedź. Agencja Informacyjna objęła III Forum Wizja Rozwoju patronatem medialnym. Wstęp na wszystkie panele dyskusyjne jest bezpłatny. Zainteresowane osoby już mogą się rejestrować poprzez oficjalną stronę internetową.

DEC

Najnowsze