e-wydanie

2.8 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia 2024

Restrukturyzacja firmy lub upadłość

KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii

#4 Restrukturyzacja firmy lub upadłość

1082x378 e forum 4 horizontal

9 czerwca 2020 odbędzie się już ostatnie z czterech wydarzeń składających się na „KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii”. Zagadnieniami związanymi z restrukturyzacją firmy lub upadłością w czasie pandemii zostanie zamknięty cykl bezpłatnych konferencji online.

Przedsiębiorcy uczestniczący w poszczególnych sesjach merytorycznych uzyskają odpowiedzi na bieżące wyzwania stawiane przez obecną rzeczywistość biznesową i zapoznają się z najnowszymi informacjami w zakresie:

aspektów prawnych restrukturyzacji (m.in. rodzaje postępowań, praktyczne aspekty przygotowania i wdrażania postępowania restrukturyzacyjnego)

upadłości w czasie stanu pandemii (m.in. podstawy niewypłacalności, termin na wniosek o ogłoszenie upadłości a odpowiedzialność zarządu, koszty upadłości)

wyzwań podatkowych w procesie restrukturyzacji (m.in. typy reorganizacji, podatki jako niezbędny element przy podejmowaniu decyzji odnośnie kierunków restrukturyzacji, połączenia i podziały – problemy z neutralnością podatkową)

wartości przedsiębiorstwa i jego aktywów w obliczu restrukturyzacji lub upadłości (m.in. wartość firmy a wartość majątku, wycena przy założeniu kontynuacji działalności oraz wycena przy podejściu likwidacyjnym)

  • distressed M&A – szansa dla firmy w restrukturyzacji i okazja dla inwestora (m.in. sprzedaż biznesu lub jego części jako jedna z opcji strategicznych, przebieg procesu M&A i czynniki sukcesu)

Wyłącznym Organizatorem i Patronem merytorycznym konferencji jest firma audytorsko-doradcza KPMG w Polsce.

Więcej informacji, formularz rejestracyjny oraz warunki udziału dostępne są na stronie internetowej: https://home.kpmg/pl/pl/home/events/2020/06/eforum-4-restrukturyzacja-firmy-lub-upadlosc.html

Najnowsze