e-wydanie

2.8 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia 2024

Doki Living już w sprzedaży

Firma Euro Styl z Grupy Dom Development otrzymała pozwolenie na budowę i rozpoczęła sprzedaż 212 mieszkań i 15 lokali usługowych w dwóch budynkach pierwszego etapu inwestycji Doki Living w Gdańsku.

W ofercie sprzedaży są dwa budynki, pięcio i ośmiopiętrowy połączone ze sobą pieszą kładką o industrialnym charakterze. Oferowane mieszkania i apartamenty mają od 25 do blisko 130 m2. Projekt Doki Living realizowany jest na terenie Młodego Miasta. Inwestycja ma nawiązywać do znanych w Europie rewitalizacji terenów portowych i postoczniowych z Londynu, Hamburga, czy Oslo. Cały projekt Doki składa się z części mieszkaniowej – Doki Living i usługowej – Montownia oraz biurowej – Doki Office, którą realizuje firma Torus.
Przedsięwzięcie Doki Living będzie powstawać w trzech etapach, w których łącznie znajdzie się 670 mieszkań. Pierwsze dwa budynki zostaną oddane do użytku w czwartym kwartale 2022 roku i w drugim kwartale 2023 roku. – Doki Living to pierwsza inwestycja mieszkaniowa na dawnych terenach stoczniowych Młodego Miasta. Jestem przekonany, że uczestniczymy w czymś ważnym, współtworząc jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdańska. Dokładamy starań, aby jak najlepiej wpisać się w historyczny kontekst miejsca, tworząc wielofunkcyjną tkankę miejską – komentuje Mikołaj Konopka prezes spółki Euro Styl.
Deweloper wprowadził jednocześnie do swojej oferty 114 loftów serwisowych, które powstają w ramach Montowni. Ta inwestycja również otrzymała pozwolenie na budowę. Odrestaurowany, zabytkowy budynek przystosowany zostanie do funkcji hotelowej wraz z centrum konferencyjnym w części parterowej. Pojawią się w nim w pełni wyposażone apartamenty o powierzchniach od 37 do 51 m2 wraz z łazienką i aneksem kuchennym.
Euro Styl jest częścią firmy Dom Development. To jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r. W 2019 r. sprzedała 3 661 lokali.

Najnowsze