18.9 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca 2024

Otworzy szlaban i każde drzwi

Firma Echo Investment wprowadza mobilne rozwiązania bezdotykowe firmy Blue Bolt we wszystkich nowo powstających budynkach. Technologia umożliwia dostęp do pomieszczeń za pomocą smartfona.

System Blue Bolt składa się z modułów umożliwiających otwieranie dowolnych drzwi, szlabanów i bram garażowych za pomocą mobilnej aplikacji. Rozwiązanie zostało wdrożone m.in. na terenie inwestycji Reset II realizowanej przez Echo Investment w Warszawie i Stacji 3.0 we Wrocławiu.
Mieszkańcy tych osiedli mogą za pomocą smartfona otworzyć szlaban, bramę garażową, drzwi wejściowe do budynku i zamówić windę bez potrzeby wprowadzania kodów, używania kart. – Naszym celem było zaprojektowanie takiego systemu, który będzie uniwersalny, zarówno dla deweloperów mieszkaniowych, biurowych, jak i branży logistycznej. Cieszymy się ze współpracy z Adgar Poland oraz Echo Investment. Intensywnie pracujemy nad wdrożeniem systemu w kolejnych inwestycjach biurowych i mieszkaniowych. Zaprojektowany przez nas system Blue Bolt składa się z inteligentnych modułów i dedykowanej aplikacji, wszystkie jego elementy tworzone są przez nas od podstaw i mogą być dostosowane do potrzeb klienta oraz konkretnego budynku, a także zintegrowane z innymi technologiami – zapewnia Maciej Grabowski, pomysłodawca aplikacji Blue Bolt.
System Blue Bolt zainstalowany jest również w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West. Zdaniem Macieja Grabowskiego w budynkach biurowych, oprócz podstawowych funkcji, aplikacja oferuje możliwość rozszerzenia funkcji o m.in. wirtualną recepcję i moduły umożliwiające komunikację z najemcami.

Najnowsze