8.9 C
Warszawa
niedziela, 25 lutego 2024

Otworzy szlaban i każde drzwi

Koniecznie przeczytaj

Firma Echo Investment wprowadza mobilne rozwiązania bezdotykowe firmy Blue Bolt we wszystkich nowo powstających budynkach. Technologia umożliwia dostęp do pomieszczeń za pomocą smartfona.

System Blue Bolt składa się z modułów umożliwiających otwieranie dowolnych drzwi, szlabanów i bram garażowych za pomocą mobilnej aplikacji. Rozwiązanie zostało wdrożone m.in. na terenie inwestycji Reset II realizowanej przez Echo Investment w Warszawie i Stacji 3.0 we Wrocławiu.
Mieszkańcy tych osiedli mogą za pomocą smartfona otworzyć szlaban, bramę garażową, drzwi wejściowe do budynku i zamówić windę bez potrzeby wprowadzania kodów, używania kart. – Naszym celem było zaprojektowanie takiego systemu, który będzie uniwersalny, zarówno dla deweloperów mieszkaniowych, biurowych, jak i branży logistycznej. Cieszymy się ze współpracy z Adgar Poland oraz Echo Investment. Intensywnie pracujemy nad wdrożeniem systemu w kolejnych inwestycjach biurowych i mieszkaniowych. Zaprojektowany przez nas system Blue Bolt składa się z inteligentnych modułów i dedykowanej aplikacji, wszystkie jego elementy tworzone są przez nas od podstaw i mogą być dostosowane do potrzeb klienta oraz konkretnego budynku, a także zintegrowane z innymi technologiami – zapewnia Maciej Grabowski, pomysłodawca aplikacji Blue Bolt.
System Blue Bolt zainstalowany jest również w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West. Zdaniem Macieja Grabowskiego w budynkach biurowych, oprócz podstawowych funkcji, aplikacja oferuje możliwość rozszerzenia funkcji o m.in. wirtualną recepcję i moduły umożliwiające komunikację z najemcami.

Najnowsze